وزن سیاسی انتخابات جهانگیری اصلاح طلب اصلاح طلبان

وزن: سیاسی انتخابات جهانگیری اصلاح طلب اصلاح طلبان انتخابات مجلس انتخابات ریاست جمهوری اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات مراسم بهترین‌ها جای مسئولان قوه قضائیه هست، نه من/ کی‌روش رفته گل بچیند؟ ،

مربی و پیشکسوت فوتبال با اشاره به ناهنجاری‌های موجود به نقد بخش‌هایی از عملکرد فدراسیون فوتبال از مدیر تا سرپرست دبیرکلی و سرمربی تیم ملی پرداخت.

مراسم بهترین‌ها جای مسئولان قوه قضائیه هست، نه من/ کی‌روش رفته گل بچیند؟ ،

مایلی کهن: مراسم عالی ترین ها جای مسئولان قوه قضائیه هست، نه من/ تاج نه، باید بگوییم آقای استقلال!/ کی روش رفته گل بچیند؟

عبارات مهم : سرمربی

مربی و پیشکسوت فوتبال با اشاره به ناهنجاری های موجود به نقد بخش هایی از عملکرد فدراسیون فوتبال از مدیر تا سرپرست دبیرکلی و سرمربی تیم ملی پرداخت.

به گزارش تسنیم، محمد مایلی کهن با انتقاد از شیوه مدیریت در فوتبال ایران، اظهار داشت: مدیران ما، مدیران هزینه شده است اند. آقایانی که تشریف می آورند، فقط هزینه ها را اوج می برند. این کار هم به خاطر خودشان هست. در کشورهای پیشرفته فوتبال این طور نیست، چون کلوب های ارزش شرکت یافته هست. مدیران آنها از طریق مجمع گزینش می شوند، نه به صورت انتصابی.

مراسم بهترین‌ها جای مسئولان قوه قضائیه هست، نه من/ کی‌روش رفته گل بچیند؟ ،

وی در خصوص زیاد کردن حواشی موجود در فوتبال ایران، گفت: ما قبلاً چهارشنبه ها یک بخت آزمایی داشتیم که فقط چهارشنبه ها قرعه کشی می شد. این بخت آزمایی ها الان مدام به طریق متفاوت برگزار می شود. نه تنها بازیکنان، همه هواداران و بینندگان. هر برنامه ای که اجرا می شود، می گویند اگر این خبر را بفرستید، فلان قدر جایزه می گیرید. این بخت آزمایی است دیگر. فقط روشش عوض شده است است.

پیشکوست کلوب پرسپولیس با اشاره به پرسشها مدیریتی این کلوب و در پاسخ به این پرسش که آیا شما هم در آن وقت مانند الان «آپشن» داشتید؟ خاطرنشان کرد: ما «کاپشن» هم نداشتیم، چه برسد به «آپشن». هنگامی که شما با بازیکنی قرارداد می بندی، باید به آن عمل کنی و شکی در آن نیست، ولی مدیران ما، مدیران هزینه هستند. ما آیا اعلام نمی کنیم که مدیران ما چقدر می گیرند؟ آنها به علت دوام خودشان، قیمت ها را زیاد کردن می دهند. شما باید به قراردادتان پایبند باشید. از طرفی دیگر، بازیکن هم به هیچ عنوان حق ندارد در مورد پرسشها مالی صحبت کنند. یادمان نرود که تا دیروز کسی این مردها را نمی شناخت. تا دیروز با دوچرخه هم این طرف و آن طرف نمی رفتند، ولی الان عالی ترین ماشین ها زیر پای ارزش هست، البته حق ارزش هست، ولی به خاطر مردم باید حجب و حیاها زیاد شود.

مربی و پیشکسوت فوتبال با اشاره به ناهنجاری‌های موجود به نقد بخش‌هایی از عملکرد فدراسیون فوتبال از مدیر تا سرپرست دبیرکلی و سرمربی تیم ملی پرداخت.

مایلی کهن به انتقاد عملکرد فدراسیون فوتبال پرداخت و عنوان کرد: تا قبل از اینکه تیم امید به قرقیزستان برود، آقایانی که الان خودشان را همه فن حریف فوتبال می دانند و عنوان هایی مثل دبیرکلی فدراسیون، مدیر تیم های ملی و.. همه را یدک می کشند، می گفتند کی روش همه کاره تیم ملی هست. آقای کی روش کجا تشریف دارد؟ او رفته گل بچیند؟! این حرف ها جای خنده ندارد. وقت قاجار هم این طور نبود. آقای «کی روشی پور» الان کجا تشریف دارد؟! ایشان ماهی دو میلیارد از ما پول می گیرد. گاهی وقت ها این آقای کی روشی پور می گوید کجای دنیا. الان من هم می گویم حرکتی که کی روش کرد، شما کجای دنیا دیدید؟ کجای دنیا دیدید که یک مربی از قبل بازی یک جامی مشابه کاپ قهرمانی جام جهانی را در دستش بگیرد و دور ورزشگاه دور افتخار بزند؟! به علت اینکه یک میلیون و 200 هزار دلار در اینجا نهفته هست، ولی هنگامی که به شما می رسد، می شود اقتصاد مقاومتی. هنگامی که می خواهند دو ریال به حقوق شما اضافه کنند، می گویند سال اقتصاد مقاومتی است و پول نداریم.

وی ادامه داد: کدام سرمربی ما 7 سال هدایت تیم ملی را در اختیار داشت؟ 4 سال اول که خدا ما را به جام جهانی بردند. کدام بازیکن ما از تیم ملی به خارج از کشور رفته؟ همه از آن طرف به تیم ملی آمدند. کشورهایی هم که می رویم، کشورهای معمولی هستند. مردم الان خوشحالند، چون امثال آقای کی روشی پور آن قدر تبلیغ کردند که مردم هم سرشان کلاه رفته است.

سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان راجع به مبلغ دریافتی کارلوس کی روش از فدراسیون فوتبال، گفت: در کشور کشور عزیزمان ایران ما هزار مدرسه کپرنشین داریم. این را که دیگر شبکه CNN یا صدای آمریکا یا سایر رسانه های معاند نمی گویند. این را تلویزیون خود ما می گوید. من می گویم هنگامی که پول ها را به کی روش می دهیم، یک صفحه به منِ مایلی کهن یاد بدهد. او کدام درس را به من یاد داشته است؟ من می توانم این پرسش را از شما بپرسم؟ ایشان حتی یک صفحه هم به دانش ما اضافه نکرده هست. هنگامی که کی روش خودش در یک مقطع می گوید تاج، البته من نمی توانم بگویم تاج، چون تاج الان به استقلال عوض کردن نام داده هست. ما نباید بگوییم تاج، بلکه باید بگوییم آقای استقلال. زمانی که آقای استقلال (تاج) مدیر شرکت لیگ بود، مگر نگفت که این برنامه را یک راننده تاکسی نوشته؟ او حتی به راننده تاکسی هم اهانت کرد!

مراسم بهترین‌ها جای مسئولان قوه قضائیه هست، نه من/ کی‌روش رفته گل بچیند؟ ،

مایلی کهن راجع به اختلاف به وجود آمده میان علیرضا منصوریان و فدراسیون فوتبال به خاطر بازیکنان تیم امید، تصریح کرد: آقای منصوریان در این قضیه مظلوم واقع شده است هست. به شدت باید از منصوریان حمایت شود. اگر ما قوانین بین المللی را قبول داریم، باید آنها را رعایت کنیم، طبق معیار بین المللی ما باید 3 روز قبل از مسابقه بازیکنان مان را در اختیار تیم ملی قرار بدهیم. زمانی که همین آقای استقلال (مهدی تاج) در ذوب آهن حضور داشت، من سرمربی تیم ملی بودم، ما یک مدافع به نام حمید عزیززاده داشتیم. من در دفاع تیم ملی دچار مسئله بودم. با آقای حسین کفعمی زنگ زدم که در آن وقت معاون این آقای استقلال (تاج) بود. به او گفتم من به این مدافع نیاز دارم، ولی آنها گفتند حالا تیم امید ببرد، چه می شود؟ ما در ذوب آهن ببازیم چه کسی جواب ما را می دهد؟

مربی و پیشکسوت فوتبال با اشاره به ناهنجاری‌های موجود به نقد بخش‌هایی از عملکرد فدراسیون فوتبال از مدیر تا سرپرست دبیرکلی و سرمربی تیم ملی پرداخت.

وی در تصویر العمل به این مسئله که گفته می شود قرار است او در مراسم گزینش عالی ترین های لیگ شانزدهم با مهدی تاج آشتی کند، یادآور شد: من را که به آن مراسم دعوت نمی کنند، آنجا جای مسئولان محترم قوه قضائیه هست. اگر دروغ می گویم بگویید دروغ می گویی. در آن مراسم چه کسی در صف اول می نشیند؟ من حاضرم همه مسابقه های لیگ را کنترات بگیرم، اگر من به عالی ترین شکل آن را برگزار نکردم. آیا وظیفه فدراسیون برگزاری لیگ برتر است؟ اگر وظیفه فدراسیون برگزاری لیگ برتر است وظیفه شرکت لیگ چیست؟

پیشکسوت فوتبال کشورمان در پاسخ به پرسش یکی از خبرنگاران مبنی بر اینکه آیا پولی که برانکو می گیرد، مشکلی از دید او ندارد؟ تأکید کرد: من در صحبت های قبلی هم گفتم بود که مدیران ما مدیران هزینه هستند. آقای برانکو از نظر من جزو باشخصیت ترین مربیان ما هست. ولی این دلیلی نمی شود که هرطور او می زند ما به سازش برقصیم، آقای برانکو نزدیک 600 میلیون تومان بدهی مالیاتی داشت ولی وارد کشورمان شد. من به مدیرعامل وقت پرسپولیس هم سر این عنوان معترض شدم و گفتم در آن دنیا یقه تو را می گیرم. جهت برانکو هم باید معیارهایی وجود داشته باشد، نه این که چون قهرمان شده است قراردادش 2 برابر شود. همه این ها به مدیران هزینه ما بر می گردد. در یکی از همین کلوب های بزرگ ما من می دانم یکی از مدیران به خاطر ارتباط فامیلی که با یکی از صاحب منصبان دارد مدیرعامل شدند، من همه اینها را می دانم.

مراسم بهترین‌ها جای مسئولان قوه قضائیه هست، نه من/ کی‌روش رفته گل بچیند؟ ،

مایلی کهن ادامه داد: یک بار مایلی کهن با این همه سابقه سرمربی تیم ملی شد ولی همه او را کوبیدند به من انگ اطلاعاتی بودن زدند و گفتند تو فرزند سپاهی ؛ همه آنها زحمت می کشند ولی من در سال 1356 لیسانس تربیت بدنی گرفتم، 14 سال در پرسپولیس بودم و بازوبند کاپیتانی این تیم را هم به بازو بستم. جهت ارزش عجیب بود که سرمربی تیم ملی شدم. من نمی دانم آقای ساکت با چه رویی برابر من رزومه اش را نشان می دهد. من عصاره ورزش هستم ولی ایشان می گویند من 10 سال فلان جا بودم، آقای عزیز! شما آنجا هم اشتباه و با رابطه رفته بودید. مردها آماده اند که فوتبال به آنها یاری کند و گرنه ساکت و امثال او کوچکتر از آن هستند که به فوتبال ما کمک کنند. آقای جاسمیان از اسطوره های فوتبال ما هستند ولی او را از فدراسیون اخراج کردند. آقای ساکت هر کجا که بوده با رانت بوده، تحصیلات او ورزشی بوده؟ ورزشکار بوده؟ یا چه بوده؟ او راننده آقای ترکان بود که ریاست هیئت فوتبال استان اصفهان را بر عهده داشت. آنها می گویند ما پول نداریم ولی زمانی که می آیند همه دکوراسیون را عوض کرده و کلی هزینه روی دوش فدراسیون می گذارند چون باید مشخص شود آقای اسدی رفته و آقای ساکت آمده است.

وی در تصویر العمل به این مسئله که گفته می شود بازیکنان ایرانی به خاطر حضور در تیم ملی لژیونر می شوند، گفت: حضور در سروش رفیعی هم به خاطر دعوت شدن به تیم ملی از کشور عزیزمان ایران رفت. رامین رضاییان مگر چقدر پول گرفته که به بلژیک رفته؟ همه این ها به خاطر این است که به آنها گفته اند اگر بروند به تیم ملی دعوت می شوند. رامین رضاییان 8 ماه بازی نکرده بود ولی چطور آمد بازیکن فیکس تیم ملی شد، من جهت شماها (خبرنگاران) متاسفم. مدیر رسانه ای تیم ملی چه کسی است؟ او یک پرتغالی هست، واقعاً من جهت همه شما متاسفم. معتمدکیا (مدیر رسانه ای پیشین تیم ملی) مگر چه مشکلی داشت؟، خسرو والی زاده چه ایرادی داشت؟ من از شما دلخورم. شما باید از حق و حقوق ایرانی دفاع کنید اصلا به کی روش چه ربطی دارد مدیر رسانه ای تیم ملی چه کسی است؟ مارکار آقاجانیان چه ایرادی داشت؟ آقای افشین خان (پیروانی) آیا نمی آیید یک بار صحبت کنید، مدام می گویند ما به جام جهانی رفتیم. ما سال 1353 استادیوم آزادی ساختیم، ژاپنی ها و کره ای ها حیران مانده بودند.

واژه های کلیدی: سرمربی | فوتبال | استقلال | استقلال | سرمربی تیم ملی | فدراسیون فوتبال | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

مراسم بهترین‌ها جای مسئولان قوه قضائیه هست، نه من/ کی‌روش رفته گل بچیند؟ ،

مراسم بهترین‌ها جای مسئولان قوه قضائیه هست، نه من/ کی‌روش رفته گل بچیند؟ ،

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs