وزن سیاسی انتخابات جهانگیری اصلاح طلب اصلاح طلبان

وزن: سیاسی انتخابات جهانگیری اصلاح طلب اصلاح طلبان انتخابات مجلس انتخابات ریاست جمهوری اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی طوری صحبت شده است گویا هزاران میلیارد از بین بردن شده است است , توضیح

وکیل مدافع محمود احمدی نژاد مدیر جمهور اسبق کشور عزیزمان ایران توضیحاتی راجع به آرای ادعایی دیوان محاسبات علیه موکلش داد و گفت: متاسفانه دیوان محاسبات به خلاف و

طوری صحبت شده است گویا هزاران میلیارد از بین بردن شده است است , توضیح

توضیح وکیل احمدی نژاد راجع به آرای دیوان محاسبات؛ طوری صحبت شده است گویا هزاران میلیارد از بین بردن شده است است

عبارات مهم : پرونده

وکیل مدافع محمود احمدی نژاد مدیر جمهور اسبق کشور عزیزمان ایران توضیحاتی راجع به آرای ادعایی دیوان محاسبات علیه موکلش داد و گفت: متاسفانه دیوان محاسبات به خلاف وقاع گویی های خود ادامه می دهد.

عادل حیدری اظهار کرد: در جوابیه منتشره در تاریخ 29 مرداد سال 96 روابط عمومی دیوان محاسبات گفته شده است که با اینجانب همکاری و آراء در اختیار اینجانب گذاشته شده است هست. مورد نیاز به توضیح است که اینجانب به استناد نامه ثبت شده است در دبیرخانه دیوان در تاریخ دهم مرداد، از ریاست دیوان درخواست کردم و بعد از قریب 9 روز تمنا، رای پراکنده و ناقص به اینجانب داده شد که مجددا طی نامه ای درخواست تحویل آراء را دادم و تا به امروز که 21 روز از درخواست اولیه می گذرد هنوز با وعده، کلیه آراء را نداده اند!! در حالی که نخستین و بدیهی ترین حق هر فرد دریافت آراء غیابی است که مدعی هستند علیه وی صادر شده است است.

طوری صحبت شده است گویا هزاران میلیارد از بین بردن شده است است , توضیح

وکیل مدافع احمدی نژاد اضافه کرد: متاسفانه آقای دادستان اظهار کرده اند که آقای احمدی نژاد در تمامی پرونده ها دفاعیات مکتوب کرده است که این امر نیز کاملاً خلاف واقع شده است و ایشان به هیچ وجه دفاعیات در خصوص پرونده ها نداشته اند و تمامی آراء محتمل صادره که هنوز از تحویل همه آنها به اینجانب خودداری شده، غیابی است.

حیدری ادامه داد: انتشار رأی در قوانین جزایی ما خود نوعی مجازات تلقی شده است است و به تجویز قانون می بایست رأی صادره علیه فردی منتشر شود نه علی رغم قانون و در نتیجه متاسفانه دادستان محترم دیوان محاسبات بدون مجوز قانونی اقدام به انتشار آرای غیابی که هیچ وقت آقای احمدی نژاد از آنها خبری نداشته و از طریق مطبوعات از صدور آنها مطلع شده است است کرده و این امر علی رغم قانون و قابل پیگیری است.

وکیل مدافع محمود احمدی نژاد مدیر جمهور اسبق کشور عزیزمان ایران توضیحاتی راجع به آرای ادعایی دیوان محاسبات علیه موکلش داد و گفت: متاسفانه دیوان محاسبات به خلاف و

وکیل مدیر جمهور اسبق کشور عزیزمان ایران اضافه کرد: به گونه ای صحبت شده است که جهت خواننده یا شنونده اینگونه تداعی می شود که آقای احمدی نژاد هزاران میلیارد تومان را از بین بردن کرده و می بایست جبران خسارت کند در حالی که این رقم یارانه پرداختی به مردم بوده که بحث آن در جای خود خواهد شد و این عنوان در دیوان پیگیری و رأی بر عدم احراز تخلف در تمامی پروسه پرداخت صادر شده است است لکن دادستان محترم مدعی هستند که دو پرونده مجزا با مشابهت در مبلغ و دستگاه، مورد پیگیری وجود دارد که یکی احراز عدم تخلف است و دیگری احراز تخلف!!

وی توضیح داد: اگر فعالیتی مالی در یک دستگاه اجرایی با منشأ اعتباری مشخص و مبلغی معین انجام شود و سپس در پروسه نظارت و حسابرسی به آن عنوان پرونده ای در دادسرای دیوان طرح گردد و اتهامی وارد شود این اتهام در یکی از هیئت های مستشاری پیگیری می شود و این امر غیرممکن است که در دو شعبه همزمان به عنوان مشابه پیگیری شود.

حیدری افزود: ضمن اینکه مرجع گزارش دهنده هم واحد است لذا در صورت طرح موضوعی که دستگاه و مبلغ مشابه است می بایست پرونده تجمیع شود و یا اگر در حین پیگیری اتهامی به اتهامات قبلی اضافه شود می بایست در همان پرونده مورد پیگیری قرار گیرد و لذا اگر آنگونه که در جوابیه دیوان آمده است به یک عنوان که مبلغ آن و دستگاه اجرایی یکی است دوبار پیگیری شده است باشد این از عجایب خواهد بود لذا با توجه به اینکه بعد از 21 روز تلاش و پیگیری مستمر هنوز آراء را به اینجانب تحویل نداده اند ضمن اعلام غیرقانونی بودن این اقدام به نظر می رسد این ادعای تازه نیز خلاف واقع بوده و طبیعتا قابل پیگیری قضایی است.

طوری صحبت شده است گویا هزاران میلیارد از بین بردن شده است است , توضیح

وی گفت: عجیب تر اینکه مگر می شود یک فعالیت مالی (که مربوط به یک عنوان و با مبلغ مشابه و دستگاه اجرایی مشابه است) در یک هیئت مستشاری تخلف تشخیص داده شود و در هیئت دیگر صحیح!! انشاءالله در صورتی که مردها بالاخره تصمیم بگیرند حداقل حقوق قانونی آقای احمدی نژاد را که ابلاغ آراء به ایشان است را رعایت کرده و آراء را ابلاغ کنند منشتر شدن و توضیح آن روشنگری خواهد شد.

تسنیم

واژه های کلیدی: پرونده | دستگاه | احمدی نژاد | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs